Fixtures Results
15 July
20:00 hrs
4 - 2
France  
  Croatia
Luzhniki Stadium
14 July
19:00 hrs
2 - 0
Belgium  
  England
Saint Petersburg Stadium St. Petersburg
11 July
23:00 hrs
2 - 1
Croatia  
  England
Luzhniki Stadium
10 July
23:00 hrs
1 - 0
France  
  Belgium
Saint Petersburg Stadium St. Petersburg
07 July
23:00 hrs
2 - 2
Russia  
  Croatia
Fisht Stadium
19:00 hrs
0 - 2
Sweden  
  England
Rostov Arena
06 July
23:00 hrs
1 - 2
Brazil  
  Belgium
Kazan Arena
19:00 hrs
0 - 2
Uruguay  
  France
Nizhny Novgorod Stadium
03 July
23:00 hrs
1 - 1
Colombia  
  England
Spartak Stadium Moscow
19:00 hrs
1 - 0
Sweden  
  Switzerland
Saint Petersburg Stadium St. Petersburg
02 July
23:00 hrs
3 - 2
Belgium  
  Japan
Nizhny Novgorod Stadium
19:00 hrs
2 - 0
Brazil  
  Mexico
Rostov Arena
01 July
23:00 hrs
1 - 1
Croatia  
  Denmark
Nizhny Novgorod Stadium
19:00 hrs
1 - 1
Spain  
  Russia
Luzhniki Stadium
30 June
23:00 hrs
2 - 1
Uruguay  
  Portugal
Fisht Stadium
19:00 hrs
4 - 3
France  
  Argentina
Kazan Arena
28 June
23:00 hrs
1 - 2
Panama  
  Tunisia
Mordovia Arena
23:00 hrs
0 - 1
England  
  Belgium
Kaliningrad Stadium
19:00 hrs
0 - 1
Japan  
  Poland
Volgograd Arena
19:00 hrs
0 - 1
Senegal  
  Colombia
Cosmos Arena
27 June
23:00 hrs
0 - 2
Serbia  
  Brazil
Otkritie Arena
23:00 hrs
2 - 2
Switzerland  
  Costa Rica
Nizhny Novgorod Stadium
19:00 hrs
2 - 0
Korea Republic  
  Germany
Kazan Arena
19:00 hrs
0 - 3
Mexico  
  Sweden
Central Stadium
26 June
23:00 hrs
1 - 2
Nigeria  
  Argentina
Krestovsky Stadium
23:00 hrs
1 - 2
Iceland  
  Croatia
Rostov Arena
19:00 hrs
0 - 2
Australia  
  Peru
Fisht Stadium
19:00 hrs
0 - 0
Denmark  
  France
Luzhniki Stadium
25 June
23:00 hrs
2 - 2
Spain  
  Morocco
Kaliningrad Stadium
23:00 hrs
1 - 1
IR Iran  
  Portugal
Mordovia Arena
19:00 hrs
3 - 0
Uruguay  
  Russia
Cosmos Arena
19:00 hrs
2 - 1
Saudi Arabia  
  Egypt
Volgograd Arena
24 June
23:00 hrs
0 - 3
Poland  
  Colombia
Kazan Arena
20:00 hrs
2 - 2
Japan  
  Senegal
Central Stadium
17:00 hrs
6 - 1
England  
  Panama
Nizhny Novgorod Stadium
23 June
23:00 hrs
2 - 1
Germany  
  Sweden
Fisht Stadium
20:00 hrs
1 - 2
Korea Republic  
  Mexico
Rostov Arena
17:00 hrs
5 - 2
Belgium  
  Tunisia
Otkritie Arena
22 June
23:00 hrs
1 - 2
Serbia  
  Switzerland
Kaliningrad Stadium
20:00 hrs
2 - 0
Nigeria  
  Iceland
Volgograd Arena
17:00 hrs
2 - 0
Brazil  
  Costa Rica
Krestovsky Stadium
21 June
23:00 hrs
0 - 3
Argentina  
  Croatia
Nizhny Novgorod Stadium
20:00 hrs
1 - 0
France  
  Peru
Central Stadium
17:00 hrs
1 - 1
Denmark  
  Australia
Cosmos Arena
20 June
23:00 hrs
0 - 1
IR Iran  
  Spain
Kazan Arena
20:00 hrs
1 - 0
Uruguay  
  Saudi Arabia
Rostov Arena
17:00 hrs
1 - 0
Portugal  
  Morocco
Luzhniki Stadium
19 June
23:00 hrs
3 - 1
Russia  
  Egypt
Krestovsky Stadium
20:00 hrs
1 - 2
Poland  
  Senegal
Otkritie Arena
17:00 hrs
1 - 2
Colombia  
  Japan
Mordovia Arena
18 June
23:00 hrs
1 - 2
Tunisia  
  England
Volgograd Arena
20:00 hrs
3 - 0
Belgium  
  Panama
Fisht Stadium
17:00 hrs
1 - 0
Sweden  
  Korea Republic
Nizhny Novgorod Stadium
17 June
23:00 hrs
1 - 1
Brazil  
  Switzerland
Rostov Arena
20:00 hrs
0 - 1
Germany  
  Mexico
Luzhniki Stadium
17:00 hrs
0 - 1
Costa Rica  
  Serbia
Cosmos Arena
00:00 hrs
2 - 0
Croatia  
  Nigeria
Kaliningrad Stadium
16 June
21:00 hrs
0 - 1
Peru  
  Denmark
Mordovia Arena
18:00 hrs
1 - 1
Argentina  
  Iceland
Otkritie Arena
15:00 hrs
2 - 1
France  
  Australia
Kazan Arena
15 June
23:00 hrs
3 - 3
Portugal  
  Spain
Fisht Stadium
20:00 hrs
0 - 1
Morocco  
  IR Iran
Krestovsky Stadium
17:00 hrs
0 - 1
Egypt  
  Uruguay
Central Stadium
14 June
20:00 hrs
5 - 0
Russia  
  Saudi Arabia
Luzhniki Stadium